USHT

Kommunekontaktar i ABC-opplæring

Kommunekontaktar i ABC-opplæring

Her finn du oversikt over kven som er ABC-kontaktar i kommunane i tidlegare Sogn og fjordane

KOMMUNE NAMN E-POST TLF
Askvoll Unni Sande unni.sande@askvoll.kommune.no  95 86 92 25
Aurland Marit Nesheim  marit.nesheim@aurland.kommune.no 959 84 641
  Catrine Nilsen Moberg (Mitt Livs ABC) catrine.moberg@aurland.kommune.no   
Balestrand Lise-Lotte Jørgensen lise-lotte.jorgensen@sogndal.kommune.no 474 50 203
Bremanger Hege Rosvoll Hege.Rosvoll@bremanger.kommune.no 959 82 933
Eid Anne Iren Naustdal anne.iren.naustdal@stad.kommune.no 974 79 571
Fjaler Hanne U.Igelkjøn hanne.ulvatne.igelkjon@fjaler.kommune.no 57 73 81 25
Flora Stine Hovland stine.hovland@kinn.kommune.no 415 34 937 / 57 75 65 04
Førde Liselotte Norman liselotte.norman@sunnfjord.kommune.no 57612680 / 97190035
Gaular Anita Eide Kvamme Anita.Eide.Kvamme@sunnfjord.kommune.no  57 71 82 21
Gloppen Eva Kristin Rønnekleiv eva.kristin.ronnekleiv@gloppen.kommune.no  
Gulen      
  Bjørg Johanne Haugland (Mitt Livs ABC) bjorg.haveland.haugland@gulen.kommune.no   
Hornindal Liv Johanne L. Muldsvor Liv.Muldsvor@volda.kommune.no 57 87 98 80
Hyllestad Hilde Havåg hilde.havag@hyllestad.kommune.no  
Høyanger Monica Dåvøy Monica.Davoy@hoyanger.kommune.no 992 19 326
Jølster Anne Karin Erikstad anne.karin.erikstad@sunnfjord.kommune.no 57 72 61 70 / 916 58 199
Leikanger Hanne Hoff Hanne.Hoff@sogndal.kommune.no 57 65 56 51
Luster Kari O. Paulsen Kari.Paulsen@luster.kommune.no 57 68 57 02 / 416 89 136
  Ruth Karin Kvam (Mitt Livs ABC) ruth.karin.kvam@luster.kommune.no  57 68 58 02
Lærdal  Brita Einemo brita.einemo@laerdal.kommune.no  57 64 13 02  / 915 22 455
  Monika Obara monika.obarae@laerdal.kommune.no   
Naustdal Mona K.Svalheim mks@sunnfjord.kommune.no 905 37 710
Selje Åshild Bruland ashild.bruland@stad.kommune.no 979 90 462
Sogndal Åse Elen Fosse  demensteam@sogndal.kommune.no 57652746/ 47711989
Solund Doris Steinsund doris.steinsund@solund.kommune.no 57 78 62 58
Stryn Oddhild Hilde oddhild.hilde@stryn.kommune.no  
Vik Laila Nesse Bøthun laila.nesse.bothun@vik.kommune.no  
Vågsøy Anne T. Farestrand Anne.farestrand@kinn.kommune.no 480 20 176
Årdal Marita Opheim marita.opheim@ardal.kommune.no 99521531